UA Radio Control Racing ZONE

укр eng рус
форуми | YouTube | блог | спільноти | архіви | пошук | про проект | посилання | хто є хто | календар

Ім'я: Пароль: Забули пароль ? +РЕЄСТРАЦІЯ [?]

Сторінка користувача:
Якщо кликнути можна побачити фото повністю
кликнути для збільшення
RC Mariupol
Останній вхід:5/7/2017, 1:44 PM
Останній пост:5/7/2017, 1:58 PM
Відгуки:
Позитивних: 5 (50 %)
Нейтральних: 0
Негативних: 5
Всього відгуків: 10
Додати відгук »

Відгуки:

host 23/9/2015 1:53 PM
В ВК договаривались о обмене запчастями . В результате он продал мою мою шестерню за 200грн. , а то что обещал так и не выслал . Надеюсь его найдут в Мариуполе и объяснят что на**ть это плохо .
MR_DIRT 28/4/2015 8:27 AM
Срет в отзывах.
Kasoy1106 23/4/2015 7:52 PM
Хороший продавець, купляв в нього приймач для аппи, гроші оплачував на перед, все пройшло як і домовлялись
shapa 23/4/2015 1:16 PM
Ответственный молодой человек. Несколько раз продавал ему и покупал у него з.ч. Не разу не подвёл.
den99 23/4/2015 12:31 PM
Покупал наложным запчасти на Bsd, товар соответствует описанию, все ок, спасибо.
lggl 13/4/2015 9:35 PM
Михаил Ковалевский

Ежедневно писал в ВК . Пытается развести на отправку товара без денег . После ещё пишет некрасивые слова в ЛС . Есть желание приехать и сломать ногу этому ребёнку .

Будьте аккуратны с этим не хорошим человеком .
Nick 3/3/2015 8:55 PM
Четвертый аккаунт Andrey13
http://rcracing.com.ua/userinfo/1360525606225
MALEX 29/1/2015 6:46 PM
Міша - хороший продавець!) Кинув предоплату, забрав трупера через 20 хв , після того як прийшла тачка на пошту. Чесний та добросовістний. Рекомендую як хорошого продавця.
P.S: Негативний відгук написав мій знайомий, через те , що Михайло не зміг вислати серву, через обстріл в Маріуполь, бо змушений був втікти з міста.
MaloyFR 28/1/2015 8:16 PM
Купил у Михаила вертолет, по полной предоплате. Через день верт был у меня. Посылка пришла качественно упакована и верт в отличном состоянии, вобщем человек очень адекватный
kosta 19/1/2015 1:54 AM
Просто несерйозна людина і брихун взяв зробив повну придоплату юму за серву він казав що тогож дня відправить але такі не відправив ні через 2 дня ні через2 тижня і постояно скидувався на то що немає часу і все таке але коли я сказав щоб він повернув гроші він почав обзивати мене і сказав що вже він їх потратив і в нього немає раджу не звязуватися з ним якщо треба пишіть в приват я скину скріни переписок в вк з ним і докажу що він мене обманув на багатьох групах в вк про продажу і тд він в чорному списку остерігайтися!!! просто не хочу щоб ви теб були обмануті цим 10 річним ...
о і його прізвища і імя
Михаил Ковалевский
Чувак дноситися то ти довго не прожевеш не я перший кого він киданув

час роботи скрипта: 0.2 секунд

Персональный счетчик статистики
  moto.kiev.ua topgun.org.ua rcracing.com.ua