UA Radio Control Racing ZONE

укр eng рус
форуми | YouTube | блог | спільноти | архіви | пошук | про проект | посилання | хто є хто | календар

Ім'я: Пароль: Забули пароль ? +РЕЄСТРАЦІЯ [?]

перелік тем поновити прикріплені файли (1) [?]

Форум: Внедорожні - Тип теми: (Топик) - Автор: MALEX [пвт]
SUBJ: Нужна помощь! HPI Trophy truggy 4.6

MALEX email
Якщо кликнути можна побачити фото повністю
Відгуки:24 100%
Кому:Усім 18/2/2015 10:19 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook сохранить ВКонтакте LinkedIn
Кто что знает об этой трагги? хочу купить, скинули видео, но не знаю так ли двиг работает как надо, и не подохнет он? Фото тачки здесь, сейчас кину еще фото. Видео могу кинуть Вконтакте. Пожалуйста , помогите!) Просто незнаю покупать ли мне..

Вбий все , що хоче твого знищення і упадку.
Клікнути для збільшення:
s_fmwicj8b8.jpg

flabby emailКому:MALEX 9/3/2015 11:35 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook сохранить ВКонтакте LinkedIn
Кто что знает об этой трагги? хочу купить, скинули видео, но не знаю так ли двиг работает как надо, и не подохнет он? Фото тачки здесь, сейчас кину еще фото. Видео могу кинуть Вконтакте. Пожалуйста , помогите!) Просто незнаю покупать ли мне..
Не стоит...

Kyosho mfr (не находу)
HPI Savage Flux

Nacker email
Відгуки:42 93%
Кому:MALEX 9/3/2015 11:55 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook сохранить ВКонтакте LinkedIn
не варто

мій гараж: http://rcgarage.info/Model/88

Mantas email
Відгуки:13 100%
Кому:Nacker 10/3/2015 0:06 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook сохранить ВКонтакте LinkedIn
Нормальная трагги, чего это вдруг неварто?
а шо варто?
Расскажи!

* показати приховану інформацію

RC8Te
RC8Be
HPI Savage X
HPI Mini Recon
Hot Bodies Truckzilla 5,2cc
Hot Bodies Е-Truckzilla Big FLUX HP
Kyosho Mad Force e-conversion
Kyosho MAD FORCE Double Dumper GP
Traxxas Revo LE
Traxxas mini e-Revo
enRoute JXR
Caster Fusion K8T Truggy pro

Nacker email
Відгуки:42 93%
Кому:Mantas 10/3/2015 0:20 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook сохранить ВКонтакте LinkedIn
Мені не подобається, тому що знаю деякі її недоліки, котрі були замічені в експлуатації, як бачу вони не сподобались не лише мені (flabby).
Володимире якщо у вас інша думка чи вам шось не подобається з того що я написав то це явно не мої проблеми, а якщо хочете поспілкуватися ласкаво прошу в приват.

мій гараж: http://rcgarage.info/Model/88

Illya235 emailКому:Nacker 17/12/2015 10:51 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook сохранить ВКонтакте LinkedIn
У меня truggy 4.6 trophy hpi в отличном состоянии,могу продать, звони +380978957463 предложишь свою цену

Незареєстровані користувачі не можуть брати участі в спілкуванні.
час роботи скрипта: 0.04 секунд

Персональный счетчик статистики
  moto.kiev.ua topgun.org.ua rcracing.com.ua